Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać nasz Newsletter.

Znajdź nas

News

„Roztańczony Szczecin - Muzy w rytmach Latino”

30.09.2017 sobota g.20

30 września zapraszamy państwa na imprezę w klimacie gorących latynoskich rytmów. Dom Kultury 13 Muz będzie gościć artystów z Norwegii i Francji, w ramach warsztatów organizowanych przez Abballu Dance Studio. Do Szczecina zawitają Gatica i Keskya. Więcej informacji o warsztatach i artystach tutaj - https://www.facebook.com/events/1310529219046269/
 
Za muzykę będzie odpowiadać najpiękniejsza ze Szczecińskich Dj-ek - DJ Inez. Będziemy grali dużo sensualnych rytmów, takich jak bachata i kizomba, ale nie zabraknie również gorącej salsy.
W trakcie imprezy przewidziane animacje i niespodzianki.

Przed imprezą, o godzinie 20:00 instruktorzy Abballu Dance Studio przygotowali godzinną lekcję bachaty od podstaw dla wszystkich chętnych, zupełnie za darmo! Co więcej, osoby które wezmą udział w tej lekcji, nie będą musiały płacić za wejście na imprezę!
 
Info o artystach:
 
GATICA AND KESKYA - NORWEGIA / FRANCJA

Gatica zaczęła tańczyć balet w wieku czterech lat. Tańczyła w „Operze Norweskiej” przez dziesięć lat. Później zaczęła tańczyć również inne style, takie jak jazz, street i hip hop. W wieku piętnastu lat zaczęła tańczyć salsę i od razu się w niej zakochała. Obecnie tańczy głównie New Groove, Bachatę, Salsę oraz Lady Styling, podróżując po całym świecie, ucząc, tańcząc lub sędziując turnieje. Gatica brała również udział w kilku programach telewizyjnych jako tancerz i choreograf, takich jak: So You Think You Can Dance, Norway Got Talent, Adils secret dancers.
To co kocha najbardziej to zmysłowość oraz więź z partnerem w tańcu. Znana jest ze swojej elegancji i techniki na parkiecie.

Keskya dorastał we Francji i tam zaczął tańczyć w 1999 roku. Wstąpił do Międzynarodowej Akademii Tańca w Paryżu. Swoją profesjonalną karierę rozpoczął tańcząc jazz oraz modern w operze. Po kilku latach został szanowanym i rozpoznawanym tancerzem na całym świecie, po startach w hiphopowych bitwach i pokazach. Jest choreografem wielu koncertów, programów telewizyjnych oraz musicali we Francji. Od 2009 roku podróżował i tańczył w Norwegii. Od trzech lat, razem z Gaticą, podróżuje po całym świecie, inspirując innych swoim stylem.
To co kocha najbardziej, to wychodzenie w tańcu poza schemat. Jest znany z tego, że jako ostatni opuszcza każdą imprezę.

Musisz tu być!
Start - godzina 21:00
 

Wstęp - 20 zł (bezpłatnie dla uczestników warsztatów)
dodane: 02.08.2017