Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać nasz Newsletter.

Znajdź nas

News

Kizombowy Podwieczorek

26.11.2017 niedziela g.19

Zaczynamy od godziny 19:00 i tańczymy tylko kizombę do 21:00. Po godzinie 21:00 ciąg dalszy w postaci imprezy z muzyką latynoską  (salsa, bachata, merengue itd.)
 
Imprezę prowadzi Dariusz
 
W niedzielę "andrzejkową" pobawimy się razem w najpiękniejszej sali z zabytkowym parkietem. Dom Kultury 13 muz zaprasza na Podwieczorek Kizombowy, który poprowadzi Dariusz oraz na Club Tropicana (najstarsza w Polsce impreza cykliczna z muzyką latynoamerykańską), na której za sterami muzyki stanie DJ Eve.
Jedną z niewątpliwie największych atrakcji zwłaszcza dla tych, którzy pamiętają początki i najważniejsze lata dla kształtowania się imprezy Club Tropicana, a także budowania środowiska tanecznego, zanim powstały pierwsze szkoły uczące salsy i pozostałych rytmów, będzie możliwość spotkania po 6 latach nieobecności, człowieka, który był dużą podporą Waldka Kulpy przez wiele lat. Moises Prado Alvarado, kiedy na początku w 1994 ruszyła Tropicana, pokazywał wielu dziewczynom na parkiecie pierwsze kroki salsy, merengue, prosząc do tańca dosłownie prawie każdą, która przyszła się bawić :)
 

O pozostałych niespodziankach wkrótce...
 
Wstęp 5 zł
dodane: 23.09.2017